ESC107M035AG3AA
Partnumber:
ESC107M035AG3AA
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 35V 20% (8 X 11mm) Radial 3.5mm 450mA 2000h 105°C Bulk