ESD35C103K4T2A-18
Partnumber:
ESD35C103K4T2A-18
Manufacturer:
KYOCERA AVX Components Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.01uF 50V X7R 10% Pad SMD 0603 125°C Automotive T/R