ESH107M100AH4AA
Partnumber:
ESH107M100AH4AA
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 100V 20% (10 X 20mm) Radial 5mm 305mA 2000h 105°C Bag