ESMG630ELL102ML25S
Partnumber:
ESMG630ELL102ML25S
Manufacturer:
United Chemi Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 1000uF 63V 20% (16 X 25mm) Radial 7.5mm 1300mA 2000h 85°C Bulk