ESMH451VSN471MA50T
Partnumber:
ESMH451VSN471MA50T
Manufacturer:
Chemi-Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 450V 20% (35 X 50mm) Snap-In 10mm 0.529 Ohm 2530mA 2000h 85°C