ESMH800VNN123MA63T
Partnumber:
ESMH800VNN123MA63T
Manufacturer:
United Chemi Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 12000uF 80V 20% (35 X 63mm) Snap-In 10mm 0.021 Ohm 6900mA 2000h 85°C