ESMH800VSN822MA45S
Partnumber:
ESMH800VSN822MA45S
Manufacturer:
Chemi-Con
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 8200uF 80V 20% (35 X 45mm) Snap-In 10mm 0.03 Ohm 5830mA 2000h 85°C