ESMQ250ELL472ML25S
Partnumber:
ESMQ250ELL472ML25S
Manufacturer:
Chemi-Con
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 4700uF 25V 20% (16 X 25mm) Radial 7.5mm 2200mA 2000h 85°C Bulk