ESMQ401VSN331MQ40S
Partnumber:
ESMQ401VSN331MQ40S
Manufacturer:
United Chemi-Con Inc
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 330uF 400V 20% (25.4 X 40mm) Snap-In 10mm 1900mA 2000h 85°C