ESR01MZPJ471
Partnumber:
ESR01MZPJ471
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.2W, 470ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402, CHIP