ESR01MZPJ750
Partnumber:
ESR01MZPJ750
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 75 Ohm 5% 0.2W(1/5W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R