ESR03EZPF1001
Partnumber:
ESR03EZPF1001
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 1K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R