ESR03EZPF1003
Partnumber:
ESR03EZPF1003
Manufacturer:
ROHM
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 100K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R