ESR03EZPJ270
Partnumber:
ESR03EZPJ270
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 27 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R