ESR03EZPJ8R2
Partnumber:
ESR03EZPJ8R2
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 8.2 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R