ESR10EZPF2001
Partnumber:
ESR10EZPF2001
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 2K Ohm 1% 0.4W ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R