ESR18EZPF1005
Partnumber:
ESR18EZPF1005
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 10M Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R