ESY226M050AE2KA
Partnumber:
ESY226M050AE2KA
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 22uF 50V 20% (6.3 X 7mm) Radial 2.5mm 300mA 1000h 105°C T/R