ESY397M063AM5
Partnumber:
ESY397M063AM5
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 390uF 63V 20% (16 X 20mm) Radial 7.5mm 1448mA 5000h 105°C T/R