ETQP4M4R7KFN
Partnumber:
ETQP4M4R7KFN
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Power Choke Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz Metal 8.3A 17.71mOhm DCR Automotive T/R