ETQP5M100YFM
Partnumber:
ETQP5M100YFM
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Power Choke Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Metal 5.7A 0.0413Ohm DCR Automotive T/R