ETQP5M101YGK
Partnumber:
ETQP5M101YGK
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Power Choke Shielded Wirewound 100uH 20% 100KHz Metal 2.1A 333mOhm DCR Automotive T/R