ETQP6F4R6HFA
Partnumber:
ETQP6F4R6HFA
Manufacturer:
PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
4.6 µH Shielded Inductor 9.3 A 6.48mOhm Max 2-SMD, J-Lead