EVQPLHA15
Partnumber:
EVQPLHA15
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Switch Tactile N.O. SPST Round Button J-Bend 0.02A 15VDC 1.6N SMD T/R