EXB-38V100JV
Partnumber:
EXB-38V100JV
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film Array 10 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Automotive T/R