EXB2HV220JV
Partnumber:
EXB2HV220JV
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film Array 22 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C ISOL Molded 16-Pin 1506(8 X 0602) Convex SMD Automotive T/R