EXB38V103JV
Partnumber:
EXB38V103JV
Manufacturer:
PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
Res Thick Film Array 10K Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD...