EXBA10P102J
Partnumber:
EXBA10P102J
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film NET 1K Ohm 5% ±200ppm/°C BUS Molded 10-Pin 2512 Concave SMD Automotive T/R