Partnumber: EXBV8V472JV
Manufacturer: Panasonic
products.category: C/R/E
Availability: 197800 in stock
SKU: EXBV8V472JV
decrease increase
Package Res Thick Film Array 4.7K Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Concave SMD T/R