EXBV8V510JV
Partnumber:
EXBV8V510JV
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film Array 51 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 1206(4 X 0603) Concave SMD T/R