EXC-24CE900U
Partnumber:
EXC-24CE900U
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 160mA 1.75Ohm DCR SMD T/R