EXCML16A270U
Partnumber:
EXCML16A270U
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Chip 27Ohm 25% 100MHz 4A 0.006Ohm DCR 0603 T/R