EXQ60-48D05-3V3J
Partnumber:
EXQ60-48D05-3V3J
Manufacturer:
Artesyn Embedded Power
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 48VIN 2-OUT 5V/3.3V 12A/15A 60W 7-Pin Quarter-Brick