EZ1587CM-3.3
Partnumber:
EZ1587CM-3.3
Manufacturer:
Semtech
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 3A 4-Pin(3+Tab) TO-263 T/R