EZANCE101M
Partnumber:
EZANCE101M
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film Array 100pF 25V 20% 2512 Pad SMD 4 Capacitor 85°C T/R