EZANCE471M
Partnumber:
EZANCE471M
Manufacturer:
PANASONIC
products.category:
C/R/E
Availability:
10800 in stock
Package
Cap Film Array 470pF 25V 20% 2512 Pad SMD 4 Capacitor 85°C T/R