F102K39Y5RN63K5R
Partnumber:
F102K39Y5RN63K5R
Manufacturer:
Vishay Intertechnologies
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ceramic Capacitor, Ceramic, 1000V, 10% +Tol, 10% -Tol, Y5R, 15% TC, 0.001uF, Through Hole Mount, RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT