F1206B0R20FSTR
Partnumber:
F1206B0R20FSTR
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Fuse Chip Fast Acting 0.2A 63V SMD Solder Pad 1206 T/R UL/cUL