F125YR474G100V
Partnumber:
F125YR474G100V
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Film Capacitor, Polyphenylene Sulphide, 100V, 0.47uF, 5045