F32FMS-12V-KXX
Partnumber:
F32FMS-12V-KXX
Manufacturer:
JST Manufacturing
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Housing RCP 12 POS 5.08mm Crimp ST Cable Mount Bag