F380J106MMAAH2
Partnumber:
F380J106MMAAH2
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Polymer 10uF 6.3VDC M CASE 20% (1.6 X 0.85 X 0.8mm) Undertab SMD 1608-09 0.2 Ohm 105°C T/R