F380J476MSAAH1
Partnumber:
F380J476MSAAH1
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Polymer 47uF 6.3VDC S CASE 20% (2 X 1.25 X 0.8mm) Undertab SMD 2012-09 0.15 Ohm 105°C T/R