F3SJ-B0705P25
Partnumber:
F3SJ-B0705P25
Manufacturer:
Omron
products.category:
LCD
Availability:
10000 in stock
Package
Safety Light Curtains 20mm Pitch 34 Beam PNP Output 705mm Protective 0.2m to 7m