F462BY104K1L2C
Partnumber:
F462BY104K1L2C
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 0.1uF 1250V PP 10% (18 X 11 X 19mm) Radial Wound 15mm 105°C Bulk