F861BZ105M310C
Partnumber:
F861BZ105M310C
Manufacturer:
KEMET Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film Suppression X2 1uF 310VAC PP 20% (18 X 12 X 20mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110°C Bulk