F861DJ105M310Z
Partnumber:
F861DJ105M310Z
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film Suppression X2 1uF 310VAC PP 20% (26 X 8.5 X 17mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 110°C Pizza