F881BC103M300C
Partnumber:
F881BC103M300C
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film Suppression Y2 0.01uF 300VAC PP 20% (18 X 5 X 11mm) Radial Wound 15mm 110°C Bulk