F920J226MPA
Partnumber:
F920J226MPA
Manufacturer:
AVX
products.category:
others
Availability:
433 in stock
SKU:
F920J226MPA
Package
Cap Tant Solid 22uF 6.3V P CASE 20% (2 X 1.25 X 1.1mm) Inward L SMD 5 Ohm 125°C T/R