F921A475MPA
Partnumber:
F921A475MPA
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 4.7uF 10V P CASE 20% (2 X 1.25 X 1.1mm) Inward L SMD 2012-12 6 Ohm 125°C T/R