F930J107MAA
Partnumber:
F930J107MAA
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 100uF 6.3V A CASE 20% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 2 Ohm 125°C T/R